« Travanj 2024 »

Šarena priča ili Kako su učenici Industrijske strojarske škole razveselili osnovnoškolce
Autor: Administrator , 5. 4. 2017.

Učenici, učiteljice i roditelji učenika 2.a razreda Osnovne škole Ivana Mažuranića u Zagrebu odlučili su obnoviti dotrajalu učionicu u kojoj učenici radnim danom borave od 8.00 do 15.30 sati.

Prenosimo e-mail prof. Ive Bojčić:

Poštovani,

tijekom realizacije Projekta uređenja učionice 2.a, Osnovne škole Ivana Mažuranića, vodili smo se mišlju Hellen Keller ''Sami možemo učiniti tako malo, zajedno možemo učiniti tako mnogo.'' I, zaista je tako.

Hvala Vam što ste bili dio naše priče i što ste nam omogućili realizaciju tog projekta. Hvala Vam što ste učinili tako mnogo za našu djecu. Omogućili ste im novi parket, novih 15 klupa i novih 30 stolica, dali ste im i pet prijenosnih računala, pet monitora i tipkovnica.

I njihova sreća je neizmjerna.

Toliko su zadovoljni učionicom da je nazivaju ''gamerskom učionicom'', čuvaju ju i brinu se o njoj i o svoj opremi u njoj.

Mi roditelji smo Vam, također, neizmjerno zahvalni što ste prepoznali važnost ovog projekta i što ste odlučili biti dio njega i što ste našu djecu učinili sretnom.

Posebnu zahvalnost zaslužuju Erste banka, Contest d.o.o., Euroherc osiguranje d.d., Gradski ured i gradonačelnik Milan Bandić, ravnatelj Industrijske strojarske škole, ravnateljica Osnovne škole Ivana Mažuranića, učiteljice 2.a te svi roditelji učenika 2.a koji su sudjelovali u realizaciji projekta.

Od srca Vam se zahvaljujemo iznimno štujući Vaš doprinos.

Na linku Šarena priča možete pogledati članak Industrijske strojarske škole.

Šarena priča

Vijest preuzeta sa stranica Industrijsko strojarske škole.