MITSKA BIĆA U HRVATSKOJ KNJIŽEVNOSTI / eTwinning projekt DODIRUJEMO MOTIVE I BAJKE KULTURNE BAŠTINE
Autor: Kristina Repek, 7. 6. 2022.

Projekti u školskoj godini 2021./2022.

Svi projekti koji su navedeni u nastavku imaju za cilj razvoj kritičkog mišljenja i stava te stvaranje čitateljskog ukusa kod učenika. Uz istraživanje i kreativne aktivnosti potičemo učenike na čitanje s razumijevanjem. Na taj način učenici razvijaju svoje sposobnosti učenja, timskog rada i socijalnih vještina koje ostaju učenicima u navici za cijeli život.

eTwinning Projekt školskih knjižničara: Godina čitanja 202. zapravo su objedinjene sve aktivnosti tijekom Godine čitanja, uključujući i raznovrsne projekte koje potiču čitanje i kritičko mišljenje. Većina dolje navedenih projekata su projekti poticanja čitanja.

Međunarodni projekti:

eTwinning projekt MITOVI I LEGENDE / MYTHS & LEGEND - 1.- 8. razredi

eTwinning projekt UZ ČITANJE RIJEČI RASTU 2 / WORDS GROW BY READING 2 - 1. i 2. razredi

eTwinning projekt: GLAGOLJICA - pismo roda moga - 4. razredi

ČITANJEM DO ZVIJEZDA - Projekt poticanja čitanja - 7. razredi

eTwinning projekt WMMH = WHAT MAKES ME HAPPY? / ŠTO ME ČINI SRETNIM? - 1.-4. razredi

Nacionalni projekti:

eTwinning projekt PROJEKT ŠKOLSKIH KNJIŽNIČARA: GODINA ČITANJA 2021. - 1. -8. razred

eTwinning projekt ČOKOLADNI IZAZOV - 4. d razred

eTwinning projekt ČUDESNA TEKUĆINA VODA 2 - razredna nastava

DAJ ŠAPI GLAS! - 4. a razred

Školski projekti:

MITSKA BIĆA U HRVATSKOJ KNJIŽEVNOSTI - 3.-7. razredi

ŽIVOTINJSKA FARMA - 4. a razred - projekt poticanja čitanja za solidne čitače

ČITAM SVOJU KNJIGU - 2. razredi - projekt poticanja čitanja za čitače početnike

ISTRAŽIVANJE ČITALAČKIH NAVIKA UČENIKA I DJELATNIKA OŠ IVANA MAŽURANIĆA - Noć knjige 2022.