« Svibanj 2024 »

Koncert „Priče iz Bečke šume“
Autor: Valentina Ćorić, 5. 12. 2022.

Učenici petih razreda ponovno su uživali u divnim zvucima glazbe u KD Vatroslava Lisinskog.

Zagrebačka filharmonija uz vodstvo dirigenta Tončija Bilića izveli su valcere i polke obitelji Strauss. Modna dizajnerica Martina Ranilović Vrdoljak vodila nas je kroz koncert sa savjetima i pričama iz modnog svijeta, a polaznici plesnih umjetničkih škola izveli su šarolike plesne koreografije. Kako nam ne bilo, pogledajte pod OPŠIRNIJE.

„Izvođači, bili ste odlični i samo tako nastavite. Mislim da ste jako talentirani i da ste stvoreni za glazbu……Naučila sam da su nekad muškarci nosili štikle, a žene su bojale zube u crno.“

Sofia G.

„Vidjeli smo veliki orkestar i mlade plesače. Svi su bili odlični i odlično su se pripremili za naš dolazak.“

Gabriela G.

„Već sam znala za neke skladbe….Jako mi se svidio ples, a skladbe malo manje… Dio publike neprimjereno se ponašao.“

Rea R.

„Naučili smo nešto novo o modi te smo čuli različite skladbe. Moja poruka za izvođače je da samo tako nastave lijepo svirati i plesati kako bi stavili osmijeh ljudima. Poruka publici je da poštuju sve koji nastupaju jer se izvođači trude za vas.“

Doroteja Š.

Andreja Jurković