NOĆ KNJIGE
Autor: Valentina Ćorić, 20. 12. 2021.

Zbog epidemioloških mjera manifestacija se morala održavati unutar svake učionice:

NOĆ KNJIGE: SUSRET S KNJIŽEVNICOM ŽELJKOM HORVAT–VUKELJA za učenike 1. i 2. razreda – Ove su godine zbog pandemije i epidemioloških mjera učenici pratili susret s književnicom online, svaki iz svog razreda. Književnica je čitala, pričala priče, glumila, pjevala, a i učenici zajedno s njom. Bilo je jako lijepo i veselo.

DAN PRIČE u sklopu NOĆI KNJIGE, 27. travnja 2021. - Učenici unutar svakog razreda su za taj dan pripremiti neku priču koju su čuli, pročitali, doživjeli, sami izmislili i prezentirali je ostalim učenicima u razredu.

DAN PJESME U DŽEPU u sklopu NOĆI KNJIGE, 30. travnja - Učenici mogu džepu. Svoje pjesme izlažu, poklanjaju ili pokazuju nekom krišom već prema želji. Uz poticanje i razvoj čitalačkih navika, obogaćivanje rječnika i razvijanje vještine lijepog govorenja namjena ovog projekta je i podizanje svijesti da malena gesta nekome može popraviti dan.

Fotografije pogledajte pod OPŠIRNIJE.